Descripción de la oferta de empleo

atslēdznieks - komplektētājs.

Mums vajadzīgs prasmīgs speciālists, meistars,  kam ir pieredze darbā ar tehniku un metālapstrādes iekārtām.

Pienākumi:

  • Atslēdznieka -komplektētāja darbs;
  • Testa stendu komplektēšana un uzstādīšana;
  • Dažādi atslēdznieku darbi.

Prasības:

  • Darba pieredze specialitātē vismaz 5 gadi, vēlams, vakuuma un saldēšanas tehnoloģiju jomā;
  • Tehniskā izglītība specialitātē;
  • Akurātums, uzmanīgums, reakcijas ātrums, atbildība, punktualitāte, disciplinētība;
  • Prasme strādāt ar rasējumiem;
  • Spēja risināt nestandarta uzdevumus un piedāvāt jaunus tehniskus risinājumus;
  • Spēja mērķtiecīgi un patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā;
  • Spēja un gatavība mācīties strādāt ar jaunu un nestandarta aprīkojumu;
  • Motivācija profesionāli augt, vēlme pelnīt, tieksme uz rezultātu.

 Mēnešalga no 1500 Eur (brutto)

Darbs Rīgā,  Pārbaudes laiks – 2 mēneši. CV sūtīt uz e-pastu: info@allatherm.com

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
More than 5 years
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Allatherm provides thermal science and heat transfer devices manufacturing expertise, contract Research & Development, and consulting services. Our R&D focuses on innovative solutions and devices for new advanced design concepts in the thermal management field.Key specialization and know-how is based on the profound expertise of two-phase heat transfer technology and devices including… Más información