Descripción de la oferta de empleo

Starptautiska 5 zvaigžņu viesnīca “Grand Hotel Kempinski Riga” aicina savā komandā:

ŠEFPAVĀRU

(LR profesiju klasifikatora kods: 3434 01)

Galvenie pienākumi:

- ikdienas darbs kopā ar virtuves un restorāna personālu, organizēt komandas darbu;

- izstrādāt restorānu un pasākumu ēdienkartes;

- motivēt virtuves komandu, uzturēt disciplīnu;

- veidot un atlasīt komandu, apmācīt jaunos pavārus;

- nodrošināt higiēnas un sanitāro prasību ievērošanu virtuvē;

- sekot procedūrām, standartiem, tehnoloģijām, kalkulācijām un efektīvi kontrolēt izmaksas;

- uzraudzīt un pastāvīgi uzlabot ēdienu kvalitāti un viesu apmierinātību;

- piedalīties nodaļas budžeta izstrādāšanā.

Ja Jums ir:

- profesionālā izglītība un pieredze šefpavāra vai vecākā pavāra amatā (ne mazāk, kā 3 gadi) vēlams 5 zvaigžņu viesnīc;

- paškontroles sistēmas (HACCP) pārzināšana;

- spēja strādāt un komunicēt starptautiskā vidē;

-  zināšanas par klientu apkalpošanas standartiem un pieredze darbinieku vadībā un apmācībā;

-  labas darba plānošanas, organizēšanas un kontroles prasmes;

-  augsta atbildības sajūta, radošums un godīgums;

-  teicamas angļu valodas zināšanas mutvārdos un rakstiski, citu valodu zināšanas būs uzskatāmas par priekšrocību;

-  prasme strādāt komandā un vadīt to;

-  labas komunikācijas spējas, prasme pielāgoties dažādām darba situācijām;

-  pozitīva un aktīva attieksme, enerģija un entuziasms.

Mēs piedāvājam:

- darbu stabilā, starptautiskā uzņēmumā;

- profesionālās pilnveides iespējas un apmācības;

- apmaksātu ēdināšanu;

- profesionālu un dinamisku darba vidi;

- teicamus darba apstākļus Rīgas centrā;

- atalgojumu atbilstošu pieredzei no 3500 EUR (bruto) līdz 5000 EUR (bruto) un sociālās garantijas.

Ja Jūs vēlaties turpināt savu karjeru starptautiskā un prestižā Eiropas zīmola viesnīcā,

lūdzam sūtīt CV uz e-pastu: job.riga@kempinski.com

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información