Descripción de la oferta de empleo

Starptautiska 5 zvaigžņu viesnīca “Grand Hotel Kempinski Riga” aicina savā komandā:

ĒDIENU UN DZĒRIENU NODAĻAS VADĪTĀJU

(LR profesiju klasifikatora kods: 1411 08)

Galvenie pienākumi:

  • Plānot, vadīt un kontrolēt Ēdienu un dzērienu nodaļas darbu
  • Veikt apkalpošanas standartu un kvalitātes kontroli
  • Ēdienkartes un sortimenta plānošana un sagatavošana
  • Veikt nodaļas darbības analīzi, inventarizācijas un budžeta plānošanu
  • Efektīvi kontrolēt izmaksas
  • Uzraudzīt un pastāvīgi uzlabot kvalitāti un viesu apmierinātību

Ja Jums ir:

  • Veiksmīga līdzšinējā pieredze (ne mazāk kā 3 gadi) līdzīgā amatā 5 zvaigžņu viesnīcā un/ vai augstākā izglītība tūrisma jomā, biznesa administrēšanā vai līdzīgā jomā
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru, viesnīcu un restorānu pārvaldīšanas sistēmām OPERA un Micros
  • Spēja strādāt un komunicēt starptautiskā vidē
  • Teicamas angļu valodas zināšanas mutvārdos un rakstiski, citu valodu zināšanas būs uzskatāmas par priekšrocību
  • Vēlme izvirzīt un sasniegt mērķus
  • Teicamas komunikācijas prasmes
  • Augsta atbildības sajūta, spēja koncentrēties un precizitāte
  • Pozitīva un aktīva attieksme, enerģija un entuziasms
  • Līderības prasmes

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā, starptautiskā uzņēmumā
  • Profesionālās pilnveides iespējas un apmācības
  • Apmaksātu ēdināšanu
  • Profesionālu un dinamisku darba vidi
  • Teicamus darba apstākļus Rīgas centrā
  • Atalgojumu 3300 - 4100 EUR (bruto) un sociālās garantijas

Ja Jūs vēlaties turpināt savu karjeru starptautiskā un prestižā Eiropas zīmola viesnīcā,

lūdzam sūtīt CV uz e-pastu: job.riga@kempinski.com

Lūdzu, ņemiet vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información