Descripción de la oferta de empleo

Darba apraksts

Sakarā ar darbības paplašināšanos meklējam būvdarba vadītāja palīgu.

Galvenie darba pienākumi:

  • būvdarbu vadītāju būvobjekta procesu vadīšanā;
  • Kontrolēt būvniecības procesu un veikt materiālu pasūtīšanu.
  • Veikt izpilddokumentācijas aizpildīšanas kontroli (būvdarbu žurnāls, segto darbu akti, izpildshēmas, mērījumi, pavadzīmju reģistrācija u.tml.).

zvanīt.mob.26406699, e-pasts arta@skruvpali.lv

Autovadītāja apliecības: B vadītāja apliecība

Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Izglītības joma: Būvniecība un civilā celtniecība

Alga bruto: 1200 - 2000 EUR

Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Vakances Nr.: 210507-216

Uzņēmums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RST SKRŪVPĀĻI"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Saulkrasti, Saulkrastu nov.

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 01.07.2021

Pieteikto vietu skaits: 2

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información