Descripción de la oferta de empleo

Darba apraksts

​Sadarbībā ar Rizzani de Eccher S.p.A. Latvijas filiāli​ konkursa kārtībā aicina darbā:

Projekta izmaksu kontroles vadītāju

Projektā “Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta, uzbēruma un Rīgas Centrālās pasažieru stacijas kompleksās apbūves būvprojekta izstrāde un būvdarbi”

Galvenie darba pienākumi:

•    Tāmēšans nodaļas darba organizācija un vadīšana atbilstoši uzņēmumā noteiktajām vadlīnijām;

•    Gatavot izmaksu aprēķinus un citus dokumentus atbilstoši noteiktajām projekta prasībām;

•    Sekot līdzi izmaksu kontrolei attiecībā uz noslēgtajiem līgumiem;

•    Pārraudzīt projekta gaitu un izmaksu kontroli pret būvniecības darbu grafiku un budžetu;

•    Noteikt potenciālos projekta finansiālos, tehniskos un līgumiskos riskus un veikt proaktīvas darbības risku novēršanai vai mazināšanai;

•    Konsultēt projekta vadības komandu saistībā ar projekta izmaksu kontroli, izdevumiem, prognozēm un tāmēm;

•    Gatavot dažādas atskaites projekta vadības komandai pēc pieprasījuma.

Amata prasības:

•    Augstākā izglītība būvniecībā;

•    Vismaz 5 gadu pieredze līdzīgā amatā;

•    Ļoti labas zināšanas un pieredze darbā ar MS Project un Primavera;

•    Labas zināšanas darbā ar MS Office;

•    Ļoti labas angļu valodas zināšanas (gan mutvārdos, gan rakstiski).

Uzņēmums piedāvā:

•    Kvalifikācijai un darba rezultātiem atbilstošu atalgojumu;

•    Dinamisku darbu starptautiskā un profesionālā komandā.

Pieteikumus un CV sūtīt uz e-pastu: karjera@reregrupa.lv un mēs sazināsimies ar prasībām atbilstošajiem kandidātiem.

Alga bruto: 6487 - 7215 EUR

Vakances Nr.: 210513-196

Uzņēmums: Rizzani de Eccher S.p.A. Latvijas filiāle

Darba vietas adrese: LATVIJA, Duntes iela 6, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 30.06.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información