Descripción de la oferta de empleo

Darba apraksts

SEB Global Services (reģ.nr. 40003816496) aicina darbā Nodaļas vadītāju (angliski Team Manager) (profesijas kods 1346 03).

Amata pienākumi:

- augstas klases pakalpojumu nodrošināšana mūsu klientiem;

- komandas dalībnieku esošo zināšanu un prasmju attīstīšana, darbinieku motivēšana;

- vadīt, plānot, attīstīt sniegto pakalpojumu kvalitāti, sekojot biznesa prasībām;

- iesaistīšanās dažādu attīstības projektu realizācijā.

Amata prasības:

- izcilas angļu valodas zināšanas (darba valoda - angļu);

- pieredze komandas darba vadīšanā un organizēšanā;

- zināšanas par finanšu un banku nozari, tās sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem;

- spēja uzņemties atbildību un risināt dažādas ar komandu un/vai tās pārvaldītajiem procesiem saistītas situācijas;

- atvērta un uz komunikāciju vērsta personība ar labām tīklošanas (networking) iemaņām;

Mēs piedāvājam:

- darbu starptautiskā uzņēmumā;

- interesantus un izaicinošus darba uzdevumus;

- karjeras izaugsmes iespējas kā vietējā, tā arī starptautiskā līmenī;

- apmācību un attīstības iespējas;

- dažādus papildu labumus (piemēram, veselības apdrošināšanas polise, papilu brīvdienas atkarībā no darba stāža, iemaksas pensiju fondā, utt.)

Piedāvātais atalgojums ir no 2150 EUR līdz 3200 EUR pirms nodokļu nomaksas. Piedāvājums būs atkarīgs no kandidāta* darba pieredzes un zināšanām.

Pieteikšanās, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: cvriga@seb.se

Alga bruto: 2150 - 3200 EUR

Vakances Nr.: 210108-99

Uzņēmums: SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB Rīgas filiāle

Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūkusalas iela 101, Rīga

Kontaktpersona: Personāla nodaļa cvriga@seb.se

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība

Aktuāla līdz: 31.05.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Restricciones del puesto de trabajo

*Kandidātam jāatbilst Kredītiestāžu likuma 34.5 panta prasībām.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información