Descripción de la oferta de empleo

Darba apraksts

SEB AB Rīgas filiāle (reģistrācijas numurs 40003816496)

aicina darbā​ Riska analītiķi (LR Profesiju klasifikatora no. 2413 05)  (Riska kontrolieris / Risk Controller)​

Galvenie amata pienākumi:

- Nodrošināt atbalstu visu bankas struktūrvienību riska vadības un riska kontroles dienestiem;

- Regulāri efektīvi sazināties ar klientiem un citām ieinteresētajām personām, kā arī citiem riska kontroles nodaļas darbiniekiem;

- Pārbaudīt, vai tiek ievēroti ieguldījumu ierobežojumi, un ziņot par pārkāpumiem, tostarp informēt par tiem tiešo vadību, kas paredzēti iekšējos/ārējos noteikumos, kas piemērojami līdzekļu pārvaldības un dzīvības apdrošināšanas nodaļai;

- Analizēt un iztirzāt konstatētos pārkāpumus, kā arī ieguldījumu ierobežojumu aktuālo interpretāciju, ieguldījumus, kas ietekmē ieguldījumu portfeli, un attiecīgo ieguldījumu ietekmi uz portfeli saistībā ar noteiktajiem ieguldījumu ierobežojumiem;

- Sadarboties ar ieinteresētajām personām un IT speciālistiem SEB grupas starptautiskajā vidē un sniegt nepieciešamo atbalstu;

- Palīdzēt ieinteresētajām personām un riska kontroles nodaļas darbiniekiem, sagatavojot materiālus valdei un riska komitejas ziņojumiem. Tas ietver datu meklēšanu iepriekš sagatavotajos ziņojumos, datu apkopošanu un nodošanu attiecīgajām pusēm

- Atbildēt uz dažādu ieinteresēto personu jautājumiem par konstatētajiem pārkāpumiem, kā arī uz jautājumiem par pārbaudēm un procesiem, kas tiek īstenoti, lai pārbaudītu ieguldījumu atbilstību noteiktajiem ierobežojumiem.

Prasības pretendentiem/-ēm:

Nepieciešamā kvalifikācija un prasmes

- Akadēmiskais grāds vai tam pielīdzināma pieredze banku/finanšu un inženierzinātņu jomā;

- Zināšanas par finanšu instrumentiem un tirgiem, t. i., atvasinātajiem instrumentiem;

- Spēcīgas kvantitatīvās analītiskās spējas un iemaņas darbā ar skaitļiem;

- Labas iemaņas darbā ar datoru, jo īpaši darbā ar „MS Office” programmām;

- Prasmes programmēšanas valodās (SQL, Python vai līdzīgi);

- Lietišķās angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos).

Personīgās īpašības un sociālās

- Komandas darba iemaņas;

- Analītiskās domāšanas iemaņas un stratēģiskās domāšanas prasmes;

- Uz rezultātu orientēta personība, prasme rīkoties efektīvi;

- Precizitāte un prasme strādāt detalizēti;

- Godprātīga un cieņas pilna attieksme gan pret ieinteresētajām personām un kolēģiem;

- Spēja noteikt prioritātes un strādāt saspringtos darba apstākļos.

CITAS PRASMES

Valodas prasme:

• Angļu valoda - augstākais līmenis

Izglītības līmenis:

• Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Atalgojums: 1300 EUR līdz 2100 EUR pirms nodokļu nomaksas

Pieteikšanās: https://jobs.eu.lever.co/seb/ac59dada-e121-4a22-b46a-8790993a80b7

Personāla nodaļa cvriga@seb.se

Prasmes

izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valodu zināšanas: Angļu C2

Alga bruto: 1300 - 2100 EUR

Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Vakances Nr.: 210309-25

Uzņēmums: SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN AB Rīgas filiāle

Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūkusalas iela 101, Rīga

Kontaktpersona: Personāla nodaļa cvriga@seb.se

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 31.05.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
  • Latvian
  • Fluent
Required skills:
Python (computer programming), SQL
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información