Descripción de la oferta de empleo

Obowiązki:

  • Wprowadzanie faktur kosztowych ( tzw. PO – z zamówieniem ) do systemu SAP
  • Dbanie o terminowe księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Prowadzenie korespondencji wewnętrznej  oraz korespondencji z dostawcami w  j. niemieckim
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów kontrolnych oraz ich analizie
  • Inne ogólne prace administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego  na poziomie komunikatywnym
  • Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
  • Sprawność w zakresie używania programów komputerowych (Excel, Outlook)
  • Znajomość systemu SAP oraz wiedza z podstaw rachunkowości będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz pakiet socjalny
  • Ciekawy pakiet szkoleń wprowadzających do obejmowanego stanowiska pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w zakresie księgowości
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • German
  • Good
Required skills:
accounting techniques, customer service, maintain professional administration
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

RWE is one of Europe’s five leading electricity and gas companies. Through our expertise in oil, gas and lignite production; electricity generation from gas, coal, nuclear and renewables; energy trading as well as electricity and gas distribution and sales; we are active at all stages of the energy value chain. Around 70,000 employees supply over 16 million electricity customers and nearly eight… Más información