Descripción de la oferta de empleo

Darba devējs: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PMPC", reģistrācijas numurs: 40103639192

Nosaukums: PROGRAMMĒTĀJS

Darbības joma: Datorprogrammēšana, datorspēļu izstrāde

Darba apraksts:

Meklējam C++ programmētāju darbam ar PS4/Xbox One.

Prasības:

Augstāka izglītība (datorzinātnes/matemātika/fizika – tai skaitā profesionālās programmētāju vai akadēmiskās) un darba pieredze datorspēļu industrijā ne mazāk kā 3 gadi;

Daudzlietotāju spēļu/daudzlietotāju reāla laika režīmu tīklu kodu izstrādes pieredze, traucējumu novēršana;

C un C++ zināšanas;

laba algoritmiskā bāze;

sistēmas domāšana;

augsts pašorganizācijas līmenis;

Papildus būtu vēlams:

Pieredze darbā ar RakNet vai tamlīdzīgam bibliotēkām;

Pieredze darbā ar daudzlietotāju bīdekļiem, tādiem kā Unreal 4;

Reāla laika populāro spēļu tīkla koda un tīkla ierīces bāzes zināšanas;

Pienākumi:

-          pētīt, analizēt un novērtēt programmatūras prasības un darbības sistēmas;

-          izstrādāt datoru programmatūru sistēmas;

-          konsultēties par šiem jautājumiem ar sistēmu konstruktoriem, analītiķiem un citiem speciālistiem;

-          attīstīt programmatūras testēšanas un apstiprināšanas procedūras;

-          izstrādāt un pārveidot esošās programmatūras atbilstoši funkcionalitātes, kvalitātes un resursietilpības nosacījumiem, konfigurējot izstrādes vidi un rakstot programmas kodu saskaņā ar projektējuma un kodēšanas vadlīnijām;

-          veikt vides sagatavošanu programmatūras ieviešanai, kā arī sagatavot programmatūras testēšanas plānu un veikt nepieciešamās programmatūras izmaiņas;

-          analizēt esošo situāciju; plānot programmatūras projektus;

-          izstrādāt programmatūras plānošanas un attīstības dokumentāciju;

-          komunicēt ar pasūtītāju, sadarbības partneriem;

Sakarā ar to, ka būs nepieciešams komunicēt ar pasūtītājiem, sadarbības partneriem no ārvalstīm, kā arī izstrādāt un adaptēt programmas angļu un krievu valodā, nepieciešamas sekojošas valodu zināšanas:

Angļu – B1, B2, Krievu – B1, B2

Darba samaksa mēnesī – 2200-2600 EUR (bruto)

Darba režīms: normāls

Slodzes tips – 1 slodze

Darba līguma veids – uz nenoteiktu laiku

Darba vietu skaits – 3

Darba vietas adrese: Rīgā, Baznīcas ielā,  ar iespēju daļu darba veikt arī attālināti Latvijas teritorijā.

Pieteikšanas veids:

tieši kontaktējoties ar darba dēvēju

CV sūtīt uz e-pastu mail@pmpc.lv

(kandidāts var atsūtīt arī papildus informāciju, kas sekmēs viņa kandidatūras izvēlei)

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información