Descripción de la oferta de empleo

SIA Tieto Latvia

Vecākais grafikas dizainers

Pienākumi

  • Attīstīt uzņēmuma zīmola grafisko identitāti
  • Veidot vizuālos konceptus mārketinga un komunikāciju aktivitātēm
  • Vadīt dizaina komandu
  • Veidot dažādus grafiskā dizaina materiālus mārketinga un tirdzniecības kampaņām
  • Apmācīt un konsultēt ārējās aģentūras uzņēmuma dizaina identitātes veidošanā

Prasības

  • Vismaz 5 gadu pieredze grafiskajā dizainā, strādājot aģentūrā vai uzņēmuma grafiskā dizaina komandā
  • Vēlama pieredze kā radošajam vai mākslinieciskajam direktoram, kā arī pieredze komandas vadīšanā
  • Pieredze darbā ar starptautiskiem uzņēmumiem
  • Vēlama augstākā izglītība grafiskajā dizainā vai datorzinībās
  • Pieredze ar Adobe Creative Suite (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Aftereffects)
  • Spēcīgs grafisko darbu portfolio
  • Angļu valodas zināšanas

Kontaktinformācija: e-pasts darbs@tieto.com

    Alga (bruto):no 2000 līdz 3800 EUR, Laika darba alga

    Detalles del trabajo
    Work experience:
    Work experience is not required
    Horquilla salarial::
    Date of expiry:

    Información sobre la empresa

    Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información