Descripción de la oferta de empleo

SIA "NetCracker Latvia"

Paplašina savu darbību un aicina pievienoties savai komandai:

IT Risinājuma arhitektu

Vispārīgs apraksts:

Risinājuma arhitekta galvenā atbildība ir sadarbība starp klientu un Netcracker organizāciju, tostarp pārdošana izstrāde, ieviešana, kvalitātes nodrošināšana, konfigurācijas pārvaldība, apmācība un produktu pārvaldība.

Departaments: Inženieru - BSS Biznesa prakse

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt tehnisko analīzi un vadību pirmspārdošanas darbībās.
  • Sagatavot tehnisko daļu atbildēm uz RFP un RFI.
  • Analizēt klientu pieprasījumus un sagatavot priekšlikumus Telecom BSS arhitektūras piedāvājumiem.
  • Izstrādāt klienta OSS/BSS kompleksa ceļvedi.
  • Sagatavot datus uzņēmējdarbības biznesa ieguvumu identifikācijai un vērtības noteikšanai.
  • Sagatavot SOW un vienoties par SOW noteikumiem ar klientu, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar: projekta mērķa jomu, arhitektūru, rezultātiem, lomām un atbildību.
  • Uzraudzīt risinājumu ieviešanu un piegādi. Sniegt ieguldījumus, norādījumus un atsauksmes ieviešanas grupai, pamatojoties uz noteiktu risinājumu arhitektūru.
  • Sniegt proaktīvu atbalstu projekta vadībai, lai mazinātu īstenošanas laiku un izmaksas un uzlabotu risinājumu kvalitāti.
  • Rīkot Telecom BSS risinājumu arhitektūras sesijas ar klientiem un/vai trešās puses programmatūras nodrošinātājiem.
  • Nodrošināt Out of the Box Netcracker produktu iespēju izmantošanu un sniegt alternatīvas lēmuma pieņemšanai.
  • Sadarbojoties ar Netcracker produktu komandu, lai papildinātu produktu ceļvedi, pamatojoties uz projekta pieredzi.
  • Uzturēt projekta arhitektūras dokumentāciju.
  • Nodrošināt Telecom standartu ievērošanu OSS/BSS.

Prasības

Izglītība:

Bakalaura grāds datorzinātnē vai informācijas zinātnē vai cieši saistītā jomā.

Pieredze:

  • Pierādāma pieredze Telecom BSS risinājumu izstrādē.
  • Programatūras ieviešanas ar klasiskām un agile metodēm.
  • Lietojumprogrammu analīze un izstrāde.
  • UML pieredze, ieskaitot katru no šīm: lietošanas burtu diagrammas, darbības shēmas, secības diagrammas, stāvokļa diagrammas, klašu diagrammas un komponenšu diagrammas.
  • Relāciju datu bāzes izstrāde/modelēšana (ER-dizains).
  • Programmatūras lietojumprogrammu prototipu izstrāde pirmspārdošanas vai izpētes procesā.
  • Tehnisko prasību, risinājumu arhitektūras, struktūras un darbu daudzumu, projektu grafika izstrāde.
  • Zināšanas mākoņdatošanas un mākoņapstrādes lietojumprogrammu arhitektūrā.
  • Izpratne par Kubernetes, OpenShift, SQL/noSQL datu bāzēm (Oracle, Postgres, MongoDB, Cassanra, etc.), Java, Kafka.
  • Pieredze projektu piegādē no biznesa analīzes līdz izvietošanai (end-to-end).
  • Pieredze darbā ar biznesā ieinteresētajām personām, lai noteiktu ieguvumus un sniegtu piedāvājumus.
  • Integrācijas un/vai datu migrācijas izstrāde un īstenošana.
  • Pirmspārdošana.
  • Pieredze līdzīgā amatā vismaz 2 gadus vai amats analītiķa/galvenā analītiķa amatā vismaz 8 gadus.

Prasmes:

  • Labas angļu valodas zināšanas.
  • Teicamas komunikācijas un prezentēšanas prasmes.
  • Teicamas vadības un pašorganizēšanās prasmes.
  • Zināšanas par Telco produktiem un pakalpojumiem.
  • Eksperta zināšanas par OSS/BSS standartiem un risinājumiem.
  • Eksperta zināšanas par Telco operatora biznesa procesiem un funkcijām: plānošana, izstrāde, operēšana, piepildījums, garantija u.c.
  • Mobilo un fiksēto tīklu tehnoloģiju zināšanas: kabeļu tīkli, pārraides tīkli, piekļuves tīkli, pamatkomutācijas, radiopiekļuves tīkli u.c.
  • Zināšanas par projektu vadības metodoloģiju.
  • Iespēja ceļot jebkurā laikā.

Alga bruto

EUR 60000,- gadā

Darbības joma

Citi informācijas tehnoloģiju un datoru pakalpojumi (NACE2 6209)

Uzņēmums

SIA „NetCracker Latvia”

Darba vietas adrese

Gunāra Astras iela 8b, 5. stāvs, LV-1082

Kontaktinformācija:

OIga.Macevica@levinlaw.lv

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información