Descripción de la oferta de empleo

tiqubi SIA, aicina darbā Sistēmanalītiķus

Specializācija: Web un mobilo lietojumu izstrādē - pieredze ar Java Script, .NET Core, Angular

Izglītība: Augstākā vai nepabeigta augstākā

Svešvalodu prasmes: nav nepieciešamas

Alga bruto: EUR 4000 - EUR 5500

Slodze: 40 stundas nedēļā

Darba vieta: Rīga, Dārzciema iela 91 vai attālināti no mājām

CV sūtīt uz e-pastu: info@tiqubi.com

Sazināsimies tikai ar otrajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

          Tiqubi SIA ar šo apliecina, ka Jūsu iesniegtā informācija un personas dati tiek apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).

          Apstrādājot Jūsu pieteikumu, tiqubi SIA vienlaicīgi darbojas kā datu pārzinis un apstrādātājs.

Iesniedzot savus datus, Jūs esat informēts, ka:

a) personas datu apstrādes nolūks ir personāla atlase, personas datu apstrādes pamatojums ir Tiqubi SIA leģitīmo interešu ievērošana;

b) dati tiks apstrādāti un saglabāti vienu gadu no attiecīgā pieteikuma saņemšanas. Iepriekšminētais saglabāšanas termiņš izriet no noilguma perioda, kurā var tikt iesniegti prasījumi, kas izriet no darba tiesībām;

c) šī gada laikā Tiqubi SIA var sazināties ar Jums, ja līdzīga vakance tiks uzskatīta par atbilstošu jūsu profesionālajai kompetencei.

Jūsu nosūtītie personas dati netiks pārsūtīti nevienai trešajai personai, izņemot gadījumus, kad to paredz tiesību akti. Jums ir tiesības jebkurā brīdī pieprasīt atjaunināt Jūsu datus, pieprasīt informāciju par Jūsu personas datu izmantošanu, kā arī pieprasīt dzēst Jūsu datus, sūtot e-pastu uz info@tiqubi.com.

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información