Descripción de la oferta de empleo

SIA “Media Solutions” ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar programmatūras izstrādi un konsultāciju pakalpojumu sniegšanu programmatūras izstrādes jomā, mājas lapu izstrādi un grafisko dizainu izveidi.

Sakarā ar darbības paplašināšanu uzņēmums Latvijā meklē jaunus darbiniekus, augsti motivētus un uz rezultātu orientētus profesionāļus.

Pienākumi:

  • Rakstīt un uzturēt programmas kodus instrukcijās un specifikācijās saskaņā ar noteiktiem kvalitātes standartiem;
  • Pārskatīt, atjaunot vai paplašināt esošās programmas, lai uzlabotu to darbības efektivitāti vai pielāgotos jaunajām prasībām;
  • Izmēģināt programmu un lietojumprogrammu darbību;
  • Apkopot un rakstīt programmu dokumentāciju;
  • Identificēt tehniskas problēmas dažādiem procesiem un risinājumiem.

Prasības:

  • 3+ gadu darba pieredze lietojumprogrammu izstrādātāja / IT izstrādātāja / vai IT-izstrādāšanas speciālista vai inženiera amatā;
  • Spēja strādāt patstāvīgi, meklēt piemērotus risinājumus, un strādāt operatīvi;
  • Python, Javascript, Jquery, HTML, CSS, SQL, PL/SQL zināšanas;
  • Obligāta darba pieredze ar JIRA, EVERNOTE, TextExpander, MindNode.

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu - Alga (bruto): no 1720.12 līdz 2000 EUR, Laika darba alga
  • Tiešu mijiedarbību starp veiksmīgu darbību un karjeras izaugsmi;
  • Izcilu vidi un darba apstākļus personīgai un profesionālai izaugsmei;
  • Interesantu un daudzveidīgu darbu;
  • Regulāras apmācības pastāvīgai prasmju uzlabošanai;
  • Komandu, ko veido nozares vadošie speciālisti;
  • Draudzīgus un uzticamus kolēģus.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba sludinājums, lūdzu, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi: media.solutions@inbox.lv. Par atlases rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks uzaicināti uz darba interviju.

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información