Descripción de la oferta de empleo

G4S Latvia ir vadošais drošības pakalpojumu sniedzējs Latvijā ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi. Saviem klientiem uzņēmums sniedz labāko servisu nozarē, inovatīvus risinājumus un izcilu pakalpojumu kvalitāti. Darbiniekiem G4S ir vieta, kur veidot karjeru, ilgtspējīgu attīstību un saņemt vērtīgu sava snieguma novērtējumu.

Aicinām komandā OPERATĪVO DARBINIEKU

DARBA PIENĀKUMI:

  • Nodrošināt sabiedrisko kārtību;
  • Rūpēties par klientu un viņa īpašuma drošību.

PRASĪBAS:

  • Apsardzes sertifikāts;
  • Latviešu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecību;
  • Vēlama ieroču nēsāšanas atļauja;
  • Labu fizisko sagatavotību;
  • Spēju rīkoties saspringtās un mainīgās situācijās.

PIEDĀVĀJAM:

  • Stundas likmi bruto: 4.00 – 4.30 EUR
  • 24h maiņas;
  • Sociālās garantijas;
  • Bezmaksas formas tērpu;
  • Atbalstu no kolēģiem un nepieciešamo apmācību darba vietā;
  • Darbiniekiem no reģioniem dienesta viesnīcu par īpašu cenu.
Documentos adjuntos
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Latvian
  • Good
  • Russian
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

G4S ir lielākā starptautiskā drošības pakalpojumu kompānija pasaulē un vadošā drošības kompānija Latvijā. G4S rūpējas par miljoniem cilvēku visā pasaulē un palīdz radīt drošāku un labāku vidi, kurā mēs strādājam un dzīvojam. G4S Latvia rūpējas, lai uzņēmumā strādātu labākie un uzņēmums pilnveido darbinieku kompetences, ieguldot gan jauno apsardzes darbinieku apmācībās… Más información