Descripción de la oferta de empleo

Darbo pobūdis:

  • Vadovauti mechanikos skyriaus šaltkalviams-remontininkams
  • Organizuoti ir vykdyti techninių įrenginių priežiūrą ir remontą
  • Aptarnauti ir prižiūrėti šilumos tinklus ir įrenginius
  • Aptarnauti ir prižiūrėti dujotiekio tinklus ir įrenginius
  • Organizuoti kasdieninius mechanikos skyriaus darbus
  • Organizuoti skyriaus darbuotojų mokymus
  • Ruošti eksploatacijos instrukcijas
  • Sudaryti įrengimų aptarnavimo grafikus ir organizuoti įrengimų tikrinimą

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis išsilavinimas mechanikos inžinerijos srityje
  • Ne mažiau 5 metų darbo patirtis panašioje pozicijoje gamybinėje įmonėje
  • Geros anglų kalbos žinios (privalumas)

Įmonė siūlo:

  • Darbą tarptautinėje įmonėje
  • Karjeros galimybes
  • Profesinį augimą ir tobulinimąsi
  • Neterminuotą darbo sutartį
  • Konkurencingą atlyginimą
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą
  • Sveikatos draudimą po išbandymo laikotarpio
  • Papildomas naudas pagal įmonėje galiojančią kolektyvinę sutartį

Atlygio rėžis: nuo 1200 EUR neto.

Documentos adjuntos
Detalles del trabajo
Sector:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
More than 5 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

JSC "Orion Global pet" - a subsidiary company of Indorama Ventures Limited. Indorama Ventures is a world-class chemicals company with a global integrated leader in PET and fibers serving major customers in divsersified end-use markets. Following our core strategies, we develop innovative products for customer needs and to make great products for society. Más información