Descripción de la oferta de empleo

Darbo pobūdis

Laboratorijos darbo organizavimas ir valdymas;

Tyrimų metodikų adaptavimas;

Laboratorinių tyrimų vykdymo organizavimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;

Vadovaujamo darbo patirtis;

Užsienio kalbų (anglų / rusų) mokėjimas;

Panašaus darbo patirtis (būtų privalumas).

Mes jums siūlome

Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Required skills:
3D lighting
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Esame viena didžiausių, inovatyviausių pieno produktų gamintojų šalyje, sėkmingai veikianti jau trečią dešimtmetį. Nuolat plečiame veiklos sritis, investuojame į naujas technologijas, geriname gaminių kokybę ir gausiname produktų asortimentą Lietuvos ir užsienio rinkoms. Išskirtinį dėmesį teikiame darbuotojų kompetencijų ugdymui, bendradarbiavimo komandoje skatinimui, nes mūsų sėkmė –… Más información