Sitios asociados:EURESELA

Energetikos inžinierius (-ė)

by:  VILVI Group

La oferta de empleo está disponible para el siguiente evento:

Darbo pobūdis

  • Elektros įrenginių eksploatacijos priežiūra, gedimų šalinimo organizavimas;
  • Elektros įrenginių periodinės techninės priežiūros planavimas ir organizavimas;
  • Energetikos skyriaus darbų planavimas, organizavimas ir kontrolė;
  • Energetinių išteklių apskaitos vedimas;
  • Techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (energetikos srityje);
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Anglų / rusų kalbų žinios (būtų privalumas);
  • AK kategorijos pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą.

Jobs that may interest you

Statybos inžinierius (-ė)

Presentada por:  VILVI Group
Lugar de trabajo: Lithuania
Darbo pobūdis Statybos skyriaus darbuotojų darbų planavimas, organizavimas, kontrolė; Bendrovės statinių priežiūra, statybos, remonto darbų planavimas, organizavimas, kontrolė užtikrinant statybos techninių sąlygų reikalavimus; Statybinių techninių nesklandumų ir trūkumų šalinimo organizavimas; Dalyvavimas parengiant pastatų statybos, įrenginių išdėstymo, darbo vietų organizavimo planus ir schemas; Bendrovės teritorijos tvarkymo darbų priežiūra, kontrolė; Subrangovų darbo koordinavimas ir kontrolė; Statybinių medžiagų tiekimo organizavimas; Aplinkosauginių reikalavimų koordinavimas,... Leer más

Vyresnysis inžinierius (-ė)

Darbo pobūdis Gamybos įrenginių automatinių valdymo sistemų priežiūros, aptarnavimo, remonto, gedimų šalinimo organizavimas, kontrolė; Gamybos įrenginių atnaujinimo, mechaninio remonto ir techninės priežiūros planavimas, organizavimas, kontrolė; Dalyvavimas naujos technikos įdiegimo planų sudaryme; Dalyvavimas rekonstruojant bei modernizuojant gamybos procesus, taikant naujas technologijas, automatizavimo programas ir įrangą; Pavaldžių darbuotojų darbų planavimas, organizavimas, kontrolė; Techninės dokumentacijos rengimas. Reikalavimai Aukštasis / aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (automatikos,... Leer más

Gamybos automatizavimo inžinierius (-ė)

Darbo pobūdis Automatikos įrenginių remonto darbų planavimas ir organizavimas; Esamų technologinių procesų automatizavimas ir valdymas; Gamybos procesų optimizavimas bei automatizavimas, diegiant naujas technologijas; Operatyvus gedimų šalinimas ir nepertraukiamos gamybos užtikrinimas. Reikalavimai Aukštasis / aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (elektros / elektronikos / automatikos srityse); Valdymo ir automatikos įrenginių schemų, įrenginių veikimo ir jų remonto išmanymas; Techninės dokumentacijos supratimas; Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;... Leer más