Descripción de la oferta de empleo

Darbo pobūdis

  • Technologinių procesų organizavimas, kontrolė ir tobulinimas;
  • Naujų produktų, technologijų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Žaliavos sunaudojimo normų nustatymas ir kontrolė;
  • Gamybos proceso, technologinių rodiklių stebėsena ir analizė;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo planavimas, organizavimas, kontrolė;
  • Įvairios dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas maisto technologijų srityje;
  • Panašaus darbo patirtis maisto pramonėje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • Nutolusiems nuo darbo vietos - kuro išlaidų kompensavimą arba pagyvendinimą (derybų klausimas);
  • Puikias galimybes išbandyti save tiems, kurie siekia tobulėti kartu ir prisidėti prie kompanijos augimo, kuriant dinamišką, kupiną iššūkių ir į aukštus veiklos standartus orientuotą kultūrą.
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Esame viena didžiausių, inovatyviausių pieno produktų gamintojų šalyje, sėkmingai veikianti jau trečią dešimtmetį. Nuolat plečiame veiklos sritis, investuojame į naujas technologijas, geriname gaminių kokybę ir gausiname produktų asortimentą Lietuvos ir užsienio rinkoms. Išskirtinį dėmesį teikiame darbuotojų kompetencijų ugdymui, bendradarbiavimo komandoje skatinimui, nes mūsų sėkmė –… Más información