Descripción de la oferta de empleo

Opis del in nalog:

  • Prevoz blaga s tovornim vozilom,
  • nakladanje in razkladanje tovora,
  • vožnja in skrb za vozilo,
  • skrb za tehnično brezhibnost in varnost vozila,
  • pravočasno, strokovno in kvalitetno opravljanje nalog,
  • skr za gospodarno rabo goriva.

Izobrazba:

  • Srednja poklicna, področje transport
  • alternativno: osnovnošolska.

Pogodba in ostali pogoji:

  • Pogodba za določen čas 3 mesece, polni delovni čas.
  • Zaželeno eno leto delovnih izkušenj.
  • Vozniško dovoljenje C in CE kategorije.
  • Veljavna koda 95, digitalna kartica voznika.
  • Zanesljivost, odgovornost.

  • pošljite vlogo po ePošti: kadrovska@kobaltransporti.si ali
  • pokličite gospo Matejo Sever na telefon 01 549 11 64.
Documentos adjuntos
Detalles del trabajo
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Podjetje Kobal Transporti je hitro rastoče, dinamično podjetje z mlado in ambiciozno ekipo. Ustanovljeno je bilo leta 1995 z začetnim enim tovornjakom. Iz leta v leto smo se in se trudimo ter prilagajamo potrebam trga tako, da danes s preko tristo različnimi vozili vse dni v letu oskrbujemo slovenski in evropski trg.Specializirani smo za transport po Sloveniji in sicer za prevoz živil pod… Más información