Descripción de la oferta de empleo

Delovno mesto zajema odgovornost pri koordiniranju izvoznih pošiljk z zagotavljanjem ustreznih pogojev in tovornih zmogljivosti s partnerji podjetja ali znotraj KN mreže.

Zaposleni bo zadolžen za aktivnosti pri izvozu pošiljk, skrbel bo za usklajevanje transportne dejavnosti in za ustrezne, pravočasne "rezervacije" ter za natančnost vnosa podatkov in transportne dokumentacije. Delovno mesto vključuje tesno sodelovanje z ekipo skrbnikov kupcev, zaradi zagotavljanja izpolnjevanja vseh zahtev za vsako naročilo (izbira ustreznega prevoznika, čas prevoza, pot pošiljke).

Več informacij najdete na povezavi spodaj.

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Kuehne+Nagel je uspešno mednarodno podjetje s tradicijo in z več kot 1,300 podružnicami v več kot 100 državah ter z okoli 73,000 zaposlenimi. Smo vodilno logistično podjetje na svetu, ki s predanostjo in znanjem svojim strankam ponuja vrhunske in po meri narejene logistične rešitve.Podjetje Kuehne+Nagel d.o.o. kupcem v Adriatic regiji zagotavlja integrirane logistične rešitve na področju… Más información