Descripción de la oferta de empleo

Opis del in nalog:

  • Sprejem gostov, predstavitev in ponudba storitev,
  • reševanje reklamacij gostov,

Pričakujemo:

  • Izkušnje na recepciji,
  • znanje tujih jezikov (angleško, nemško, italijansko).

Nudimo:

  • Zaposlitev s polnim delovnim časom,
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev (možnost stalnega zaposlovanja) s poskusno dobo 3 mesece.

Način prijave:

Prijavite se lahko preko platforme ali svojo prijavo pošljite po e- pošti Helena@riv.si oz. pokličite za razgovor 041 739 011

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 1 year
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • German
  • Good
  • Italian
  • Good
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Prenovljeni hotel v Kopru zaposljuje :- natakarje / samostojne in pomočnike- kuharje / samostojne in pomočnike- slaščičarje / samostojne in pomočnike - picopeke / samostojne in pomočnikeZainteresirani kandidati naj se javijo preko emaila : Helena@riv.si Más información