Descripción de la oferta de empleo

Za našega naročnika, eno izmed vodilnih podjetij v panogi avtoindustrije, iščemo nove sodelavce na delovnem mestu "Delavec montažer".

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

- Opravljanje enostavnih montažnih del v okviru skupine / oddelka,

- opravljanje enostavnih montažnih del na vozilih,

- izdelava in sestava elementov po predpisanem postopku in v predvidenem času,

- vzdrževanje potrebne dokumentacije,

- ugotavljanje odstopanj glede na dokumentacijo,

- skrb za gospodarno ravnanje z materialom, delovnimi sredstvi,

- vzdrževanje čistoče na delovnem mestu,

- druge naloge po sklepu oz. nalogu nadrejenega vodje v skladu s

potrebami delovnega procesa.

Od kandidatov pričakujemo:

- Izobrazba poklicne smeri ali OŠ izobrazba z ustreznimi izkušnjami,

- dobre ročne spretnosti,

- natančnost ter zanesljivost.

Izbranemu kandidatu nudimo:

- Redno plačilo z vsemi pripadajočimi dodatki,

- delo na dve izmeni,

- delo v uglednem podjetju,

- visok regres in božičnica,

- organizirana topla malica (možnost dietnih obrokov).

Detalles del trabajo
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Skupina Kariera je od ustanovitve leta 2005 postala eno največjih kadrovskih podjetij v Sloveniji. Letno opravimo več kot 10.000 selekcijskih postopkov in pomagamo do nove zaposlitve več kot 1.200 kandidatom.Že 13 let skrbimo za ustvarjanje uspešnih zgodb delodajalcev in iskalcev zaposlitve, ki svoje karierne ambicije zaupajo našim kadrovskim strokovnjakom.Sodelujemo z večino največjih slovenskih… Más información