Descripción de la oferta de empleo

Opis del in nalog

  • samostojno pripravljanje in kuhanje hrane po jedilniku,
  • dnevni prevzem in skladiščenje živil,
  • čiščenje in pospravljanje svojega delovnega okolja.

Pričakujemo

  • Veselje do dela v kuhinji,
  • timsko delo,
  • samostojnost pri delu,
  • izkušnje,
  • predanost delu,
  • urejenost.

Nudimo

  • Zaposlitev s polnim delovnim časom,
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev (možnost stalnega zaposlovanja) s poskusno dobo 3 mesece.

Način prijave

Prijavite se preko platforme ali svojo prijavo pošljite po e- pošti : Helena@riv.si oz. pokličite za razgovor : 041 739 011

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Prenovljeni hotel v Kopru zaposljuje :- natakarje / samostojne in pomočnike- kuharje / samostojne in pomočnike- slaščičarje / samostojne in pomočnike - picopeke / samostojne in pomočnikeZainteresirani kandidati naj se javijo preko emaila : Helena@riv.si Más información