Descripción de la oferta de empleo

Opis dela:

  • Pripravlja meso in mesne izdelke v skladu s hotelskimi standardi (mikrokonfencija mesa)
  • Izpolnjuje dokumentacijo o shranjevanju in skladiščenju mesa in izdelkov
  • Skrbi za odgovorno in učinkovito porabo živil in sredstev potrebnih za delo;
  • Sodeluje pri naročanju, prevzemanju in hrambi živil v skladu s standardi
  • Priprava jedi po načelih zdrave prehrane in vključevanje sodobnih trendov v kulinariki

Od kandidata pričakujemo:

  • Vsaj IV. Stopnje gostinske izobrazbe, smer mesar
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj z delom v hotelski kuhinji, od tega vsaj 6 mesecev izkušenj za delo kot mesar
  • Obvladovanje hotelskih standardov
  • Poznavanje procesov naročanja
  • Visoka stopnja odgovornosti do sebe, svojih nadrejenih in gosta
  • Osebna urejenost

Prijavite se lahko preko platforme ali pošljete prijavo na e-naslov: zaposlitev@remisens.si

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Hoteli Metropol d.o.o. so sestavni del mednarodne blagovne znamke Remisens, ki imajo dolgoletno tradicijo hotelske in gostinske dejavnosti. S svojo dominantno lego na hribu Sv. Lovrenca v centru slovenskega obalnega turističnega bisera Portoroža, ponujajo najvišjo kakovost storitev in predstavljajo kombinacijo ekskluzivnosti in bogastvo vsebin za nepozabne počitnice. Hoteli Metropol d… Más información