Descripción de la oferta de empleo

Opis dela:

  • Načrtuje, organizira in vodi delo v svoji izmeni
  • Samostojno izvaja operativne naloge in dela potrebna za tekoče in kvalitetno delo v skladu s standardi
  • Skrbi za ustrezen pretok informacij v oddelku
  • Skrbi za gospodarnost, kvaliteto in časovno pripravo hrane
  • Nadzoruje in kontrolira kvaliteto samopostrežnega bifeja v času obrokov (zajtrk, večerja)

Od kandidata pričakujemo:

  • Vsaj srednjo poklicno izobrazbo gostinske smeri oz. ustrezno usposobljenost
  • Vsaj 2 leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
  • Vodstvene in mentorske izkušnje
  • Aktivno znanje slovenščine
  • Timsko naravnanost
  • Zanesljivost, samostojnost, natančnost
  • Dobro razvit okus in vonj
  • Osebno urejenost

Prijavite se lahko preko platforme ali pošljete prijavo na e-naslov: zaposlitev@remisens.si

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Hoteli Metropol d.o.o. so sestavni del mednarodne blagovne znamke Remisens, ki imajo dolgoletno tradicijo hotelske in gostinske dejavnosti. S svojo dominantno lego na hribu Sv. Lovrenca v centru slovenskega obalnega turističnega bisera Portoroža, ponujajo najvišjo kakovost storitev in predstavljajo kombinacijo ekskluzivnosti in bogastvo vsebin za nepozabne počitnice. Hoteli Metropol d… Más información