Sitios asociados:EURESELA

Prodajalec v semenarni (m/ž)

by:  Adecco Slovenija

La oferta de empleo está disponible para el siguiente evento:

Si želite nadaljevati vašo prodajno pot v uspešnem podjetju z jasno vizijo in močno prisotnostjo v lokalnem okolju na Obali?
Posedujete opravljen FITO certifikat? Radi svetujete strankam za najboljše rešitve in odločitve in radi delujete v manjšem strokovnem timu sodelavcev?

Delovne naloge:

  • zlaganje na police in pospravljanje različnega blaga,
  • sprejemanje prispelega blaga,
  • priprava naročil,
  • svetovanje in prodaja kmetijskih proizvodov,

Nudimo:

  • polni delovni čas,
  • dvoizmensko delo,
  • pogodba za nedoločen čas,
  • urejeno delovno okolje v domačem in mladem kolektivu.

Od kandidatov pričakujemo:

  • izkušnje na primerljivem delavnem mestu – niso pogoj,
  • izpit za prodajo fito farmacevtskih sredstev (FITO certifikat),
  • področja izobrazbe v kmetijstvu, sredozemskem kmetijstvu, agronomiji, živilski tehnologiji, hortikulturi,…
  • osnovne  italijanskega jeziku,
  • samostojnost.

Pričetek dela je mogoč takoj. Podjetje se nahaja v okolici Kopra.

EOJD