Descripción de la oferta de empleo

Азера ООД - гр. Видин е компания за производство на чорапи и чорапогащи Основана през 1995г., компанията предлага цялата гама от дамски и детски чорапи и чорапогащи, както и памучни чорапи - дамски и мъжки.

За производството си в град Видин търсим човек за позиция Механик/Техническа поддръжка. Основни отговорности: настройва текстилните машини за работа,

спрямо производствените изисквания следи и поддържа състоянието им, решава проблеми, възникнали в процеса на работа, извършва ремонт и профилактика на машините.

Изисквания:

-средно или висше образование

- програмиране на текстилни машини с ЦПУ

-опит в текстилната индустрия

-опит на сходна позиция

-лоялност и отговорно отношение към

работата

 -способност за работа в екип

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 1 year
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Basic
Required skills:
Mechanics
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Производство на чорапи и чорапогащи Más información