Descripción de la oferta de empleo

Експерт Телемаркетинг в Управление Банкиране на малък бизнесПощенска банка има над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e третата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Пощенска банка търси да назначи мотивиран и отговорен служител за позицията на:

Експерт Телемаркетинг в Управление Банкиране на малък бизнес

Кратко описание на позицията:

Осъществява изходящи и входящи телефонни обаждания с цел обработване на онлайн потока от заявления, пристигащи от всички онлайн канали от сайта на Банката насочени към БМБ клиенти, както и входяща линия за кандидатстване по телефона. Осъществяване на кръстосани продажби, предлагане на оферти и промотиране на активности, промоции и кампании, както и дейности, свързани със задържане на съществуващи клиенти.

Основни отговорности:

• Осъществява изходящи и входящи телефонни обаждания с цел обработването потока от онлайн заявления, подадени от сайта на Банката, както и от входящата линия за кандидатстване;

• Осъществява кръстосани продажби на предлаганите от Банката продукти от Управление "Банкиране на малък бизнес" с цел постигане на зададените цели;

• Реализира изходящи обаждания към възложени от базите данни клиенти на Банката за непродажбени инициативи, промотиране на активности и кампании, чрез зададени инструкции и скриптове;

• Чрез изходящи обаждания стимулира продажбата на продукти насочени към БМБ клиенти като представя техните основни предимства и запознава клиентите с текущи промоции и кампании на Банката – кръстосани продажби на продукти;

• При обработка на заявленията, цели постигане на индивидуално възложените му цели и на максимална ефективност по основните измерители (KPIs);

• По утвърден работен процес осъществява дейностите по обработване на входящи заявления за кандидатстване за кредитни продукти от онлайн каналите на Банката;

• Ежедневно следи и докладва постигнатите лични цели и свършената работа;

• Стриктно проследява всички осъществени продажби до тяхното успешно затваряне;

• Има задължението надлежно да попълва и отчита всички вътрешно установени документи, файлове и процедури, свързани с функциите на звеното;

• Организира срещи между клиенти и служители от Управление „Банкиране на малък бизнес“, с цел финализиране на документи по осъществени сделки;

• Подава ежедневна обратна връзка от клиенти за мнението им по онлайн формите и инициативи, в които са включени;

Изисквания за позицията са:

• Висше икономическо образование

• Минимум 1 година опит в обслужването на клиенти по телефона

• Отлично владеене на граматически правилен български език – писмено и говоримо;

• Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;

• Много добра компютърна грамотност – Word, Excel, Internet.

• Продажбени умения;

• Добри презентационни и организационни умения;

• Справяне с възражения и конфликтни ситуации, свързани с клиенти;

• Умения за работа под напрежение;

• Умения за работа в екип;

• Ориентация към постигане на резултати;

• Доставяне на резултати в посочените времеви рамки.

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Postbank, legally named Eurobank Bulgaria AD, is the fourth biggest bank in Bulgaria in terms of assets, having a broad branch network across the country and a considerable client base of individuals, companies and institutions. Más información