Descripción de la oferta de empleo

Позиция за: стажант в производствена компания в миннодобивен сектор.

Изисквания:

  • Студенти 3/4-ти курс, завършили бакалавърска/магистърска програма с инженерна специалност с насоченост към сектора;
  • Силна мотивация за професионално развитие и усъвършенстване;
  • Желание за работа в реални условия;
  • Период на стаж от 3 до 6 месеца .

Ние предлагаме:

  • Възможност за придобиване на нови знания и развитие в мултинационална компания;
  • Предизвикателна работна среда с екип от професионалисти;
  • Специфична и професионално подготвена програма за обучение за периода на стажуване.
  • Участие в производствения процес, и подпомагане спазването на технологичните изисквания към суровината, материалите и готовата продукция.
  • Запознаване и обучение в оперативна комуникация с Ръководители на отдели и служители от всички структурни звена и обекти на дружеството.

Условия на труд и работна среда:

  • Петдневна работна седмица, 8 часов работен ден, редовна смяна.
  • Реална работна среда – находища и карирери, фабрика, ЛИК (лабораторно изпитвателен комплекс), администрация.
  • Работа при специфична организация на труда в обект на компанията: фабрика, администрация.
  • При взаимно желание, на най-добре представилите се стажанти, Каолин ЕАД ще даде възможност да продължат развитието си като служители на компанията.

Ако офертата отговаря на Вашите очаквания, моля изпратете актуално CV на e-mail адреси: rpeeva@kaolin.bg и staj@kaolin.bg  .

Моля не забравяйте да посочите контакт за връзка. Одобрените кандидати ще бъдат потърсени за събеседване.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Basic
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

КАОЛИН ЕАД е минно-добивна компания, част от германската Кварцверке Гмбх със седалище във Фрехен, Германия. Основна дейност на Каолин ЕАД е добивът и преработката на индустриални минерали в 8 фабрики в Блгария, както и в дъщерни дружества в Сърбия и Украйна.Дружеството предлага материали с приложение в строителството, леярската промишленост, филтрацията на питейни води, производството на фуражи… Más información