Descripción de la oferta de empleo

Family company, engaged in growing cucumbers and tomatoes in greenhouses. No work experience needed, no specific education required, 8 hrs per day, full-time, 1000 lv. salary. Job involves picking, sorting and sowing. Greenhouses are close to the city of Rakovski.

Семейна фирма, занимава се с отглеждането на краставици и домати в оранжерии. За кандидата: не се изисква опит или образование. Позицията е за 8-часов работен ден, заплащането е 1000 лв. на месец. Работата включва събиране, сортиране и сеене. Оранжериите са в близост до град Раковски.

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Ние сме с двадесет и три годишна история. Занимаваме се с организирането на временна и постоянна работа във Великобритания, Германия, Португалия, Холандия и България. Ползата от участие в такава бригада е голяма. Изграждането на лични качества, като трудолюбие, дисциплина и най-вече самостоятелност, която участниците придобиват във Великобритания са полезни не само за самите тях, но и за техните… Más información