Descripción de la oferta de empleo

Оператор на машинаФирма АТЕ ПЛАСТ ООД, лидер в производството на фолиа и гъвкави опаковки търси да назначи, за своите нужди: Оператор на машина

Изисквания:

- Средно техническо образование;

- Опит в производствено предприятие е предимство;

- Готовност за работа на смени;

- Отговорност и прецизност в работата.

Основни задължения:

1. Зарежда машината с необходимите материали

2. Наблюдава и контролира работата на машината по време на смяната

3. Следи за качеството на готовата продукция при производството

4. Изтегля, опакова, етикира готовата продукция съгласно зададени изисквания

5. Почиства машината след завършване на смяната и предава технологичния отпадък по видове съгласно вътрешни разпореждания

Ние предлагаме:

- Работа на смени: дневна, нощна, два дни почивка;

- Много добри условия на труд;

- Много добро възнаграждение, изплащано редовно и в договорения срок;

- Социално и здравно осигуряване върху реалния доход.

Ще се свържем само с кандидатите,които отговарят на изискванията

Телефон за връзка с отдел Човешки ресурси: 042/616140

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Ate Plast LTD e leading manufacturer of flexible polyethylene foils and packaging for the industry. We are a 100% family-owned company oriented towards innovations and leading trends and solutions in the packaging industry. Our wide production range allows us to offer foils and packaging for the food and beverage, construction, furniture, hygiene and sanitation industry. We have a monolayer and… Más información