Descripción de la oferta de empleo

Основна цел на работа:

Да извършва всички производствено-технологични операции в рамките на производството, за които има валидно обучение.

Основни задължения:

  • Да познава и спазва стриктно вътрешния правилник на производството;
  • Да познава начина на работа на технологично оборудване в производството на операциите, на които е обучен;
  • Да извършва производствените операции съобразно работните инструкции и технологичната документация;
  • В случай на регистрирано несъответствие на технологичните изисквания или предположение за реален риск от производствени проблеми, незабавно да уведомява прекия си ръководител;
  • Да се обучава на нови операции, съгласно плановете за обучение в производството;
  • Да предава опита си по изпълнение на операциите на останалите монтажници в производството;

Изисквания:

  • Средно образование - задължително изискване;
  • Професионален опит в областта на монтажа на електронни изделия - предимство;
  • Умения за работа в екип.

Условия:

  • Готовност за работа на смени - първа, втора и нощна смяна;
  • Месторабота – Ботевград;
  • Трудов договор;
  • Социални придобивки - допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна;
  • Подсигурени от фирмата кафе и други напитки на територията на предприятието;
  • Осигурен фирмен транспорт - от Враца, Мездра, Етрополе,Тетевен;
  • Фирмено обучение.
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с 22 производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, Великобритания, Германия, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова… Más información