Descripción de la oferta de empleo

​ЕКСПЕРТ ПРОДАЖБИ

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Висше образование – магистър или бакалавър (техническа или икономическа специалност)

  • Отлично владеене на английски и немски език (счита се за предимство владеене и на руски език

  • Отлична компютърна грамотност (работа с електронни таблици и презентации)

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Изгражда дългосрочни взаимоотношения с настоящи и международни клиенти на компанията

  • Проактивно проучва и търси нови пазари и клиенти

  • Изготвя прогноза и проследява ключовите показатели за клиентите

  • Сътрудничи с екипа по „Маркетинг“ и „Бизнес развитие“, за да идентифицира и разшири възможностите за бизнес

  • Обработва запитвания, изготвя оферти в ERP- системата; обработва и поддържа поръчки в ERP -системата; обработва рекламации от клиенти

  • Изготвя различни видове отчети и анализи, свързани с продажбите

  • Изготвя придружаващата документация за всяка експедиция към клиента

  • Осигурява навременната и успешна доставка според нуждите и целите на клиента.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Detalles del trabajo
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Fluent
  • German
  • Very good
  • Russian
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Повече от 20 години ОПТИКС е лидер в областта на високотехнологичното оптично производство в България и на международния пазар. В портфолиото на нашия отбор можете да откриете над 45 световни дестинации, в които нашите проекти в сферата на сигурността, интегрираните системи и термовизионната техника се ползват с доверие. Като силно специализирано предприятие в производството на оптикомеханични и… Más información