Descripción de la oferta de empleo

Нашият клиент е утвърдена и бързо развиваща се компания със седалище в Русе. В момента екипът се нуждае от ново пъпълнение - Офис сътрудник продажби.

Новият служител ще подкрепя екипа по продажбите, а също ще осигурява безпроблемната и ефективна работа на търговския офис. Търси се талантлив в комуникациите и професионално настроен кандидат, способен да се фокусира върху работата в екип, изпълнението на задачите и удовлетворението на клиентите.

Основни задължения:

- Работите с екипа по продажбите, за да развиете и приведете в съответствие с изискванията на мениджмънта процесите и стандартите за обслужване на клиенти.

- Съставяте и поддържате рутинна кореспонденция, включително изготвяте оферти за настоящи и потенциални клиенти.

- С работата си гарантирате, че всички данни за продажбите са обобщени и докладвани, за да се наблюдават и оценяват обемите им, както и да се анализира информацията от следпродажбения процес.

Изисквания:

- Компютърна грамотност с отлично ниво на използване на български език;

- Възможност за изпълнение на много задачи едновременно, приоритизиране и ефективно управление на времето;

- Възможност за работа в екип;

- Амбиция за успех и постигане на резултати;

- Предишен офис опит в областта на  продажбите и бизнес услугите;

- Много добри умения за вербална и писмена комуникация.

Ако се виждате в тази роля, изпратете автобиография сега. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 1 year
Habilidades lingüísticas:
  • Bulgarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Access consultancy is a company registered in Bulgaria and operating throughout Europe, providing recruitment and other business services. We implement a recruitment partnership approach, acting as an extension of the HR or Management team of the company. Our goal is to properly target your expectations and requirements to these professionals and potential candidates so that you have… Más información