Descripción de la oferta de empleo

Mechanikus szerelőMunkahely: Debrecen

Feladatok

  • Szállítórendszerek; üvegmosó-, tisztító és szárító gépek; keverő tartályok; vizsgálóberendezések; selejtező rendszerek moduljainak összeszerelése
  • Gyártott és vásárolt alkatrészek összeépítése rajzok, leírások alapján

Elvárások

  • Gépszerelő, géplakatos, autószerelő, karosszéria lakatos, vagy egyéb releváns szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Csapatszellem
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség
  • Angol vagy német nyelvtudás előny, de nem elvárás.

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Külföldi betanulás lehetősége
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Más información