Descripción de la oferta de empleo

Galvenie amata pienākumi:

•    piedalīties struktūrvienības darbības finanšu analīzē;

•    veikt sniegto pakalpojumu dokumentu pārbaudi un ievadīt tos grāmatvedības sistēmā “Horizon”;

•    kontrolēt līgumu izpildi, savlaicīgi informēt par jaunu iepirkumu nepieciešamību;

•    nodrošināt darba laika uzskaites ievadi grāmatvedības sistēmā “Horizon”;

•    piedalīties inventāra un pamatlīdzekļu uzskaites pilnveidē;

•    piedalīties inventarizācijās, analizēt materiālu un preču apriti.

Prasības pretendentiem:

•    augstākā vai vidējā speciālā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā;

•    iepriekšēja pieredze uzskaites dokumentu apstrādē ne mazāk kā 1 gads;

•    teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;

•    analītiska domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;

•    vēlama pieredze darbā ar kādu no grāmatvedības programmām;

•    prasme strādāt Microsoft Office Excell vidē laba lietotāja līmenī;

•    obligātas valsts valodas zināšanas.

Piedāvājam:

•    atbildīgu un dinamisku darbu, iespēju izrādīt iniciatīvu un dot ieguldījumu uzņēmuma attīstībā;

•    darba laiku no plkst.8:30 līdz plkst.16:30;

•    stabilu atalgojumu (1100 EUR bruto) un sociālās garantijas;

•    profesionālas izaugsmes iespējas.

CV un pieteikumu (ar norādi konkursam „Vecākais uzskaitvedis”) līdz 2020. gada līdz 9.novembrim sūtīt slimnīcas Personāla vadības daļai elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv; tālrunis informācijai 6706 9725

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Prasmes

Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Alga bruto: 1100 EUR

Vakances Nr. 201026-128

Uzņēmums: PAULA STRADIŅA KLĪNISKĀ UNIVERSITĀTES SLIMNĪCA, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Pilsoņu iela 13 k-2, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Slodze: Viena vesela slodze

Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 09.11.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 2 years
Habilidades lingüísticas:
  • Latvian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información