Descripción de la oferta de empleo

ZABBIX SIA ir strauji augošs uzņēmums, kas izstrādā Zabbix – IT infrastruktūru atklātā pirmkoda monitoringa sistēmu. Kompānijas klientu ģeogrāfija ir ļoti plaša: ASV, Japāna, Brazīlija, Vācija, Francija, Nīderlande un citas valstis, kur programmatūru lieto pasaulē pazīstami uzņēmumi.

Saistībā ar projekta attīstību un uzņēmuma izaugsmi, aicinām darbā pieredzējušu un talantīgu

INFORMĀCIJAS VADĪBAS SPECIĀLISTU /- I

Uzdevumi

  • Klientu konsultācijas un tehniskais atbalsts gan  attālināti, gan klātienē visā pasaulē
  • Pakalpojumu kvalitātes uzturēšana un uzlabošana atbilstoši uzņēmuma standartiem
  • Saziņa ar pasaulē pazīstamākajiem IT industrijas pārstāvjiem
  • Pastāvīga padziļināta Zabbix monitoringa programmatūras apgūšana
  • Cieša sadarbība ar programmētāju/ monitoringa sistēmas izstrādātāju komandu

Prasības

  • Labas UNIX sistēmu zināšanas (Linux, BSD)
  • Teicamas  angļu valodas, ļoti labas krievu valodas zināšanas komunikācijai ar klientiem visā pasaulē, t.sk. ASV, ES un NVS valstīs
  • Vismaz 3 gadu darba pieredze ar Zabbix monitoringa sistēmu
  • Open Source produktu zināšanas (LAMP stack, WEB server, databases)
  • Pieredze serveru un tīklu nodrošinājuma administrēšanā
  • Ar augstu atbildības sajūtu, motivēta darbam dinamiskā vidē un uz komandas darbu orientēta personība
  • Augstākā izglītība IT jomā vai eksaktās zinātnēs

Uzņēmums piedāvā

  • Unikālo iespēju piedalīties globālā mēroga projektā, sazinoties ar klientiem visā pasaulē
  • Kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas, darbu starptautiskā darba vidē un draudzīgus kolēģus
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu, garšīgas un veselīgas uzkodas birojā, kā citus labumus
  • Darbu mūsdienu birojā, kas atrodas prom no sastrēgumiem, kā arī bezmaksas autostāvvietu

CV un motivācijas vēstuli līdz 2020. gada 07. novembrim lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr@zabbix.com

N.B. Informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz atlases 2.kārtu.

Alga bruto: 1100 - 3600 EUR

Vakances Nr. 201007-70

Uzņēmums: ZABBIX, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Dzelzavas iela 117, Rīga

Slodze: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Aktuāla līdz: 31.12.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

Detalles del trabajo
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Fluent
  • Russian
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información