Descripción de la oferta de empleo

Darba apraksts

Veikt programmātūras izstrādi saskaņā ar iepriekš sagatavoto un apstiprināto dokumentāciju;

Noformēt un veikt izstrādātās programmatūras piegādes;

Piegāžu saņemšana un instalēšana, testēšanas organizēšana;

Veikt programmatūras testus, tai skaitā, piedalīties dokumentācijas gatavošanā;

Sagatavot un atbildēt par programmatūras dokumentāciju;

Apkopot, klasificēt iesniegtos problēmziņojumus un izmaiņu pieprasījumus, piedalīties to risināšanā;

Balstoties uz klienta vajadzībām, piedāvāt dažādus risinājumus;

Sadarboties ar saistītajiem projektiem;

Sadarboties ar klientiem projekta definētajā sfērā;

Nodrošināt projekta risinājumu atbilstību sistēmas arhitektūrai, kā arī tehnoloģiskajai pieejai.

CV sūtīt: info@tmatic.de

Prasmes

Autovadītāja apliecības: B vadītāja apliecība

Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Izglītības joma: Inženierzinātnes un tehnoloģijas

Valodu zināšanas: Vācu (B1)

Papildus prasības

VAS05, VAS06 standarta labas zināšanas, Siemens simatic step7, TIA PORTAL, WINCC 2008, Siemens visualization architect, SEW movitools, KUKA

Alga bruto: 1100 - 3000 EUR

Algas izmaksas veids: Akordalga

Vakances Nr.: 200705-1

Uzņēmums: TECHNOMATIC, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Slodze: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 01.12.2020

Pieteikto vietu skaits: 2

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • German
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información