Descripción de la oferta de empleo

FunGenerationLab, SIA aicina darbā TEKSTA REDAKTORA OPERATORU

Prasības:

- Spēja strādāt ar lielu teksta daudzumu angļu valodā

- Prasmes strādāt komandā

- Tekstu rediģēšana

Kontaktinformācija: e-pasts:a.matisons@gmail.com

PRASMES

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Izglītības joma: Sociālās zinātnes, komerczinības un tiesības

VALODU ZINĀŠANAS: Labas angļu valodas zināšanas

Alga bruto: 1500 - 1800 EUR

Uzņēmums: FunGenerationLab, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Dārzaugļu iela 1B, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Slodze: Viena vesela slodze

Aktuāla līdz: 29.01.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información