Sitios asociados:EURESELA

INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU PROJEKTU VADĪTĀJS (Information Technology Project Manager)

by:  Nodarbinātības valsts aģentūra

Esta oferta ha expirado

Ya no se puede postular a esta oferta de empleo Para buscar ofertas en vigor, consulte la lista de empleos disponibles

La oferta de empleo está disponible para el siguiente evento:

SIA “Baltic Ship Supplies” ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar kuģu apgādi.

Sakarā ar darbības paplašināšanu uzņēmums Latvijā meklē jaunus darbiniekus, augsti motivētus un uz rezultātu orientētus profesionāļus - Informācijas tehnoloģiju projektu VADĪTĀJU

Pienākumi:

  • Koordinēt, plānot un uzraudzīt IT projektus un to resursus;
  • Izstrādāt un pārvaldīt projektu dokumentāciju;
  • Komplektēt projekta komandu (datorgrafiķi, programmētāji, datu bāzu administratori u.c.), deleģēt uzdevumus komandai;
  • Komunicēt ar iesaistītajām pusēm;
  • Piedalīties IT projektu piedāvājumu izstrādē – finansiālo aprēķinu veikšana.

Prasības:

  • 3+ gadu darba pieredze projekta vadītāja (IT kompānijā), projektu menedžera vai koordinatora amatā;
  • Labas prasmes darbā ar Microsoft Office programmām;
  • Spēja patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu;
  • Attīstītas komunikācijas, saskarsmes un organizatoriskās iemaņas;
  • Spēja uzņemties atbildību;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Vēlme ilgtermiņā pilnveidot un attīstīt projektu vadības kompetences;
  • obligāti jābūt pieredzei ar JIRA, Phabricator, Redmine, EVERNOTE, TextExpander, MindNode

.Piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • tiešu mijiedarbību starp veiksmīgu darbību un karjeras izaugsmi;
  • izcilu vidi un darba apstākļus personīgai un profesionālai izaugsmei;
  • interesantu un daudzveidīgu darbu;
  • regulāras apmācības pastāvīgai prasmju uzlabošanai;
  • komandu, ko veido nozares vadošie speciālisti;
  • draudzīgus un uzticamus kolēģus.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba sludinājums, lūdzu, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi: baltic.ship.supplies@inbox.lv. Par atlases rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks uzaicināti uz darba interviju.

Alga bruto: 1246,34 - 1500 EUR

Uzņēmums: BALTIC SHIP SUPPLIES, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Kāvu iela 1 - 21, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Slodze: Viena vesela slodze

Aktuāla līdz: 28.02.2021

Pieteikto vietu skaits:1

Este empleo ha expirado