Sitios asociados:EURES

INFORMĀCIJAS SISTĒMU TESTĒTĀJS (Information systems tester)

by:  Nodarbinātības valsts aģentūra

La oferta de empleo está disponible para el siguiente evento:

SEB Global Services aicina darbā

Informācijas sistēmu testētāju.

Amata pienākumi:

- veikt sistēmu testēšanu esošiem un jauniem risinājumiem;

- izpētes, kas saistīta ar testēšanas procesu uzlabošanu, veikšana;

Amata prasības:

- izcilas angļu valodas zināšanas (darba valoda - angļu);

- Java un SQL zināšanas;

- spēcīgas analītiskās iemaņas un pieredze darbā ar lielu datu apjomu;

- zināšanas par regresijas testēšanu un vismaz 2 gadu pieredze testu automatizēšanā;

- atvērta un uz komunikāciju vērsta personība.

Mēs piedāvājam:

- darbu starptautiskā uzņēmumā;

- interesantus un izaicinošus darba uzdevumus;

- karjeras izaugsmes iespējas;

Piedāvātais atalgojums ir no 1800 EUR līdz 2700 EUR pirms nodokļu nomaksas atkarībā no kandidāta* darba pieredzes un zināšanām.

*Kandidātam jāatbilst Kredītiestāžu likuma 34.5 panta prasībām.

Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūkusalas iela 101, Rīga

Kontaktpersona: Personāla nodaļa cvriga@seb.se

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Slodze: Viena vesela slodze

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 31.12.2020

Pieteikto vietu skaits: 4

Jobs that may interest you

PROGRAMMĒTĀJS (Programmer)

Lugar de trabajo: Latvia
SEB Global Services (reģ.nr. 40003816496) aicina darbā Programmētāju. Amata pienākumi: - strādāt pie IT sistēmu izstrādes bankas vajadzībām; - strādāt pie regulatīvajiem un risku novērtēšanas projektiem. Amata prasības: - vismaz 2 gadu pieredze līdzīgā amatā; - programmēšanas valodas zināšanas: T-SQL, C# un Phyton; - zināšanas par MSSQL datubāzēm; - pieredze darbā pec Scrum/Agile metodoloģijas; - zināšanas par TFS versijkontroles sistēmu;... Leer más
EOJD