Descripción de la oferta de empleo

SEB AB Rīgas filiāle (reģistrācijas numurs 40003816496) ​aicina darbā

Darījumu nodrošināšanas speciālistu. ​​

Prasības kandidātiem:

• Prasme precīzi strādāt ar liela apjoma informāciju un produktīvi strādāt ar vairākiem procesiem vienlaicīgi;

• Izcilas komunikācijas prasmes – sadarbībai ar iekšējiem un ārējiem klientiem, pieredze darbā ar klientiem;

• Augsta motivācija un pozitīva attieksme;

• Ļoti labas angļu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski (biznesa angļu valoda).

Mēs piedāvājam:

• Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar lieliskiem kolēģiem;

• Interesantu darbu, kurā ir iespēja sadarboties ar klientiem, sadarbības partneriem, t.sk. starptautiskās finanšu institūcijas;

• Darbu profesionālā un starptautiskā uzņēmumā ar augstiem biznesa standartiem un uzņēmuma vērtībām;• Iespējas profesionālai izaugsmei;

• Konkurētspējīgu darba samaksu.

Darba vieta: Mūkusalas ielā 101, Rīgā

Ja Jūs meklējat stabilu darba vietu un Jums patīk darbs komandā, kur ikdienas pienākumi ir saistīti ar attālinātu klientu apkalpošanu, skaitļiem, datu apstrādi, tad gaidīsim Jūsu pieteikumu uz zemāk norādīto e-pasta adresi. Jūs strādāsiet starptautiskā darba vidē, ciešā sadarbībā ar citām struktūrvienībām gan Rīgā, gan ārvalstīs. Angļu valoda būs jūsu darba valoda. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información