Descripción de la oferta de empleo

Európai kereskedelmi üzletlánc új munkatársat keres senior bérszámfejtési specialista pozícióba, III. kerületi munkavégzési helyszínnel.

Job description

•    bérszámfejtés, TB ügyintézés, és egyéb személyügyi feladatok ellátása

•    cégen belüli munkaügyi, bér és TB oktatások lebonyolítása

•    személyügyi adatok SAP rendszerben való rögzítése, nyomon követése

•    kapcsolattartás az adóhatóságokkal, munkajogászokkal

•    nemzetközi projektekben való részvétel

•    aktív részvétel a szerződéskötésekkel és módosításokkal kapcsolatban

•    riportok, kimutatások készítése

•    kapcsolattartás a társosztályokkal és az anyavállalattal

Job requirements

•    munkajogi végzettség vagy felsőfokú gazdasági végzettség (előnyt jelent: TB ügyintéző végzettség)

•    minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat

•    magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

•    magabiztos német és/vagy angol nyelvismeret

•    kiváló kommunikációs készség, precíz és proaktív munkavégzés, csapatszellem

Compensation & benefits

•    változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban

•    hazai és nemzetközi karrierlehetőség, folyamatos szakmai fejlődés

•    versenyképes fizetés

•    munkába járás költségének 100%-os térítése

•    nagy értékű egészségprogram

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • German
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Magyarországon már közel 30 éve vagyunk jelen, 2005 óta a munkaerő-kölcsönzés és munkaerő-közvetítés területén is a piacvezető cégek között. Közel 4 ezer fő kölcsönzött munkavállalóval és 20 milliárd forint éves árbevétellel az ország legnagyobb foglalkoztató vállalatainak egyikévé váltunk. Több, mint 20 irodából álló, országos lefedettségű hálózatot működtetve… Más información