Descripción de la oferta de empleo

Bicskei partnercégünk részére keresünk szerszámkarbantartó munkatársat!

FELADATOK:

  • A cég műanyag fröccsöntő- és kivágó szerszámainak felügyelete, folyamatos karbantartása.
  • A műanyag fröccsöntő szerszámok, és szükség esetén más eszközök karbantartási tervének elkészítése, és részvétel a terv végrehajtásában
  • Új projektek bevezetése során érkezett műanyag fröccsöntő szerszámok beüzemelése
  • Munkájához szükséges berendezések, eszközök, alkatrészek készletének felügyelete, a szükséges minimál mennyiség koordinálása.

ELVÁRÁSOK:

  • Szerszámkészítő végzettség
  • Műanyag fröccsöntési ismeretek
  • Fröccsöntő szerszámok ismeret
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Rendszerszemlélet, pontosság és jó szervezőkészség

ELŐNYT:

  • Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Tapasztalattól függő órabér
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • 100%-os bejárástámogatás
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben
  • Klimatizált munkahely
  • Hosszú távú, bejelentett munkahely
  • Stabil vállalati háttér
  • Rendezett, tiszta munkakörülmények
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A HRC Groupot, mint cégcsoportot azzal a céllal hoztuk létre, hogy a személyzeti problémákra sokszínű, átfogó megoldásokat kínálhassunk Partnereink számára. Mi, a HRC Group csapata, azon dolgozunk, hogy az álláskeresők megtalálják a számukra legmegfelelőbb munkahelyet, a cégek pedig a legjobb munkatársakat.Munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés és diákmunka mellett tréningekkel,… Más información