Descripción de la oferta de empleo

Zala megyében végzett hajléktalanellátási tevékenységünk bővítéséhez keressük új kollégáinkat, az újonnan elindított Zalaegerszegen és Keszthely és kistérségében működő Utcai Szociális Szolgálataink csapatába.

Elvárások

utcai szociális segítő:

-minimum érettségi

-legalább B kategóriás jogosítvány

-jó kommunikációs készség

-önálló munkavégzésre való alkalmasság

-kiváló empátia

- beosztás szerinti (délelőtt/délután) munkavégzés vállalása

- word, excel felhasználói szintű ismerete

utcai szociális munkás

-felsőfokú szociális alapvégzettség

A munkavégzés Zalaegerszeg közigazgatási területén, valamint Keszthely kistérségében történik.

Bérezés a Kjt. szerint.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Good
Required skills:
manage a social work unit, provide social counselling
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Szervezetünk a több mint 130 éves Magyar Vöröskereszt megyei szervezeteként a bajba jutott, rászoruló, beteg és idős embereken segít. Ennek érdekében szakszolgálatokat, nappali és bentlakásos ellátó intézményeket működtet. A társadalmi elsősegélynyújtás rendszergazdájaként tanfolyamokat, versenyeket és bemutatókat szervez a társszervek (Országos… Más información