Descripción de la oferta de empleo

Feladatok:

  • A gyártás előkészítése és felügyelete,
  • A gyártáshoz szükséges feltételek biztosítása: automata gépeken a termelési feladatok végrehajtása,
  • Az első darab legyártása és ellenőrzése,
  • A folyamatos gyártás feltételeinek biztosítása,
  • Az operátor kollégák munkájának koordinálása és ellenőrzése,
  • Minőségi alkatrészek előállításának feltételeiről való gondoskodás,
  • A gyártott alkatrészek szállításának megfelelő előkészítése,
  • Részvétel a leltári folyamatokban.

 Pályázati feltételek

  • Középfokú végzettség (technikus, műszaki, szakmunkás, gépész stb.) És / vagy ezzel egyenértékű tapasztalat,
  • Előnyt jelent: pneumatika alapszintű ismerete és gyári tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Csapatmunkában való együttműködés,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Pályakezdő és szakmailag képzett kollégák jelentkezését csak várjuk!

 Amit a leendő munkatársainknak nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőségek, betanítás, továbbképzések,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Kiemelt összegű havibér juttatás,
  • Béren kívüli juttatások: 13. havi fizetés, Cafeteria, Bónusz juttatás, bejárás támogatása,
  • Emelt összegű műszakpótlékok (már 14: 00-tól jár a műszakpótlék!),
  • Téli, nyári munkaruházat és annak tisztítása.
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek egyik európai kulcsgyártója. Több mint 25 éves tapasztalattal rendelkezünk a világszínvonalú biztosító betétek gyártásában. Termékeinket világszerte alkalmazzák akár olyan létesítményekben is, mint az atomerőművek és olajfúrótornyok. Vállalatunk egyike a három legnagyobb európai gyártónak, közel 350 alkalmazottal. Több mint 6 millió biztosító… Más información