Descripción de la oferta de empleo

Amit a Tescóról tudni kell:

Nálunk TE vagy a fontos!

Magyarországon közel 20 éve nap, mint nap arra törekszünk, hogy maximálisan hozzájáruljunk munkatársaink és családjuk elégedettségéhez, biztonságához. 2019-ben nemcsak a béreket emeltük, hanem egyéb juttatásainkat is bővítettük.

Gyere és tarts velünk!

Munkavégzés helye: 2053 Herceghalom, Zsámbéki utca 14.

Amiről a pozíció szól:

  • Szállítási dokumentumokat kezeled, kitöltöd, kiadod és elfogadod.
  • A dokumentációt ellenőrzöd és a feldolgozott szállítási dokumentumokat archiválod.
  • Az erőforrásokat elosztod a szállítási rendszerben, az adatokat manuálisan megerősíted az indulási naplóban, a helyes utazási adminisztráció érdekében.
  • Az illesztőprogramokat lekérdezed és a tényleges adatokat felvezeted a Microlise rendszerbe.
  • Jelentéseket készítesz.
  • 12 órás váltott műszakban történő munkavégzés.

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség- Érettségi
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú szállítmányozási ismeretek
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • Microsoft Office magabiztos használata (Excel, Word, Outlook, Power Point)
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, biztos jövedelem
  • Ingyenes dolgozói buszjárat (Budapest, Érd, Tárnok, Sóskút, Biatorbágy, Környe, Tatabánya, Szárliget, Óbarok, Vértesacsa, Alcsútdoboz, Felcsút, Lovasberény, Székesfehérvár, Zámoly, Csákvár, Móriczmajor, Vértesboglár, Bicske, Mány, Zsámbék, Baracska, Kajászó, Vál, Tabajd, Mezőfalva, Nagyvenyim, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Ercsi, Perkáta, Iváncsa, Százhalombatta, Kunszentmiklós, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Áporka, Majosháza, Dunavarsány, Szigethalom, Halásztelek, Lakihegy, Solt, Dunaegyháza, ’tag, Dunavecse, Csabony, Szalkszentmárton)
  • Juttatások (teljes munkaidőben, próbaidő - jellemzően 3 hónap - lejárta után): - bruttó: 16.000 Ft értékű választható csomag havonta (pl.: SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.) - 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után
  • Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
  • Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
  • Törvényesen és pontosan elszámolt és kifizetett pótlék
  • Megbízható munkaügyi folyamatok

Kezdő alapbér az első 3 hónapban: bruttó 276.500 FT

Beálló alapbér a 4. hónaptól: bruttó 297.300 FT

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Basic
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Vállalatunk alapításakor egyetlen egyszerű célt tűztünk ki magunk elé: a vásárlók minden igényét kiszolgálni, és így nemcsak jobbá, de egyszerűbbé is tenni az életüket. Ez azóta sem változott. A vásárlók könnyen elérhető, kiváló minőségű termékeket várnak el kedvező árakon, a mi feladatunk pedig az, hogy mindezt a megfelelő módon biztosítsuk számukra. Ezért tekintjük legfőbb feladatunknak, hogy… Más información