Descripción de la oferta de empleo

Az MM Vill a világ élvonalába tartozó elektronikai, kommunikációs és informatikai cégeknek nyújt mérnöki szolgáltatásokat immár 20 éve.

Mi, az MM Vill-nél hiszünk egymásban, a közös jövőben, a kölcsönös bizalomban és a hosszútávú gondolkodásban. Szeretnél egy családias, munkavállaló- és szervezet-központú, stabil anyagi háttérrel és jövővel rendelkező csapat tagja lenni? Érdekelnek a modern elektronikai berendezések és szeretsz fejlődni a munkádban, valamint folyamatosan mélyíteni a szakmai tudásod?

Bővülő csapatunkba most Elektronikai Hibaelemző Mérnököt keresünk

Jelentkezz, ha:

-->Van felsőfokú műszaki végzettséged (akár BSc vagy MSc diploma)

-->Elektronikában van legalább 1-2 éves tapasztalatod az alábbi területeken:

  • áramkörök ismerete
  • alkatrész ismeret
  • hiba elemzés ismerete
  • teljesítmény elektronika ismerete
  • mikroprocesszorok, mikrokontrollerek, memóriák ismerete
  • mérőműszerek használatának ismerete (oszcilloszkóp, stb.)
  • forrasztás technika ismerete
  • társalgási szinten tudsz angolul
  • szeretsz önállóan gondolkodni
  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (Office, alapszintű programozás előnyös)
  • és alkalmanként szívesen utazol

Munkakör / főbb feladatok:

  • Elektronikai berendezések javítása (Tápegységek javítása dokumentációval és dokumentáció nélkül),
  • Hibakeresés és elemzés
  • Javítási folyamatok kidolgozása
  • Reverse engineering (dokumentáció nélküli működés elemzése, dokumentáció készítés)

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés innovatív, modern elektronikai berendezésekkel dolgozó, dinamikusan fejlődő vállalatunknál
  • Több évtizedes tapasztlattal rendelkező kollégáink mentorálnak
  • Jó hangulatú, családias munkakörülmények-A közös reggeli a nap fénypontja :)
  • Egy műszakos, rugalmas munkarend
  • Utazási lehetőség
  • Aktív együttműködés külföldi partnerekkel-nemzetközi kapcsolatok kiépítése, erősítése
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Negyedéves teljesítmény-arányos jutalom
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 1 year
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Basic
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cégünkkel 2011 óta vagyunk jelen magyarországi gyártó vállalatok életében.Vállalatunk egy biztos háttérrel rendelkező, komplex profilú cégháló (szállítmányozás-logisztika, műanyag-újrahasznosítás, probiotikus termékek gyártása és forgalmazása) tagja, melyet dr. Peretsényi György móri üzletember tulajdonol.Cégünk székhelye Veszprémben található, regionális irodát Móron és Székesfehérváron… Más información