Descripción de la oferta de empleo

Belföldi vagy nemzetközi tehergépkocsi vezető (19 000 -25 000,-Ft nettó napidíj)

Telephelyek: Bonyhád, Foktő, Csongrád

Magyarország piacvezető közúti gabonaszállítmányozója – flottabővítés miatt – gyakorlattal rendelkező gépkocsivezetőket keres!

  • szeretsz minden hétvégén a családoddal lenni,
  • fontos Neked, hogy barátokat és ne csak munkatársakat szerezz,
  • egy CSAPATBA szeretnél tartozni és nem csak egy alkalmazott lenni,
  • eleged van az állandó kötözésből és rakodásból, ponyvázásból,
  • szereted a tiszta és rendezett körülményeket,
  • szereted a Scaniát, vagy szívesen próbálnád ki.

Amit nyújtunk:

  • napi 19 000,- és 25 000,-Ft közötti nettó napidíj (melyet a következő bérelemek tesznek ki: órabér, műszakpótlék, túlóra pótlék, belföldi napidíj, nemzetközi napidíj, üzemanyag megtakarítás.)
  • szabadságpénz
  • teljesen hivatalos munkavégzés,
  • szabadság igény szerint,
  • fiatal Scania géppark (hűtővel, állóklímával)

Feltételek:

  • gyakorlat E kategóriában,
  • lakhely Bonyhád, Foktő, vagy Csongrád vonzáskörzetében,
  • érvényes PAV, GKI, CE kat. jogosítvány.

Jelentkezéshez, további információkért kérjük küldje önéletrajzát az allas@bogostrans.hu e-mail címre, vagy hívja a 70 903-9691-es telefonszámot, vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, és kollégánk visszahívja telefonon.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Hungarian
  • Basic
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Cégünk már alapítása óta (1991) foglalkozik a belföldi, és kisebb mértékben nemzetközi ömlesztett gabonaszállítmányozással.A Bogos Trans Kft. Magyarország piacvezető közúti gabona szállítmányozója. Büszkék vagyunk elért eredményeinkre és nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy az állásainkra jelentkezők megismerjék vállalatunk célkitűzését: … Más información