Descripción de la oferta de empleo

Feladatok:

  • vevői igények fogadása, elemzése, kiértékelése,
  • félkész- és késztermékek kiszállításának megtervezése, megszervezése és kivitelezése a rendszerben található lehívások alapján,
  • a kiszállításokhoz tartozó dokumentációk elkészítése,
  • készáru készletek figyelemmel követése, szükséges intézkedések meghatározása,
  • a feladatok végrehajtásához szükséges engedélyek intézése (pl. EKÁER, behajtási engedélyek),
  • folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal és a vevőkkel,
  • együttműködés a társosztályokkal,
  • riportok készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban (napi használat),
  • MS Office ismeretek,
  • logikus gondolkodás,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiváló problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • gyártó cégnél / autóiparban hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • béren kívüli juttatás,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • stabil, nemzetközi háttér,
  • ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása.
Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 2 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

A Samsung SDI az európai akkumulátorgyártás központját látta a már meglévő Gödi gyárban, így elindította annak átalakítását, bővítését, mely jelenleg is tart.A gödi gyár a mintegy 3800 alkalmazottjával állandó és stabil munkáltatója a régiónak.Elhelyezkedésnek köszönhetően a vállalat képes jelentősen csökkenteni logisztikai költségét, valamint azonnal képes reagálni az európai piac… Más información